Музика Радіо Погода Файлообмін Сервер Телеконференцій Фільми Чат Форум Ігри
Фото Робота WI-FI IP-телебачення Веб-камери IP-телефонія Веб-пошта Бібліотека портал Світязь


Сервіси для бізнес-клієнтів

Специфікації, схвалені консорціумом Metro Ethernet Forum (MEF), передбачають два базові класи мережевих сервісів - E-Lіne (point-to-point Ethernet Virtual Circuit) і E-LAN (multipoint-to-multipoint Ethernet Virtual Circuit).

Позначення E-Lіne (Ethernet Lіne) відповідає сервісу виділених з'єднань "точка-точка", сформованих у міській мережі Ethernet. Він може розглядатися як альтернатива добре відомим послугам фізичних виділених Tdm-Каналів (T1/E1 або T3/E3) або віртуальних виділених каналів frame relay.
Користувачеві надаються виділена смуга пропуску й певні визначені засоби захисту трафіка, але тільки на базі стандартного інтерфейсу Ethernet. Ширина доступної смуги змінюється в межах від 64Кбіт/с до 1 Мбіт/с (із кроком 64 Кбіт/с) і 1 Мбіт/с до 1 Гбіт/с (із кроком 1 Мбіт/с).

Сервіс E-LAN (Ethernet Local Area Network) аналогічний послузі формування прозорих локальних мереж (Transparent LAN Servіce, TLS). Він забезпечує набір з'єднань "багато точок - багато точок " між двома мережами у середовищі Metro Ethernet з розподіленим доступом із можливостістю масштабування смуги пропуску, як і для сервісу E-Lіne. Ethernet - транспорт не повинен обмежуватися міськими мережами, а призводити до застосування технології Ethernet у магістральних каналах зв'язку і, відповідно, Ethernet - послуги, реалізовані в глобальних мережах, стають природним продовженням міських служб.

Ethernet Relay Servіce (ERS) аналогічний сервісу frame relay. У цьому випадку маршрутизатори або хост - комп'ютери виступають у ролі клієнтського обладнання при встановленні з'єднань "точка - точка" між двома офісами. Самі з'єднання є логічними, а для їхньої ідентифікації замість DLCІ, застосовуваного в мережах frame relay, використовується параметр VLAN ІD. Кілька логічних з'єднань шляхом мультиплексування можуть бути сформовані в один фізичний канал для виходу в мережу оператора. Найбільш типовими варіантами даного сервісу є організація зв'язку між декількома філіями компанії (конфігурація з розділеним доступом) і підключення кліента до мережі ІSP.

Ethernet Relay Multіpoіnt Servіce (ERMS) - різновид сервісу ERS, що допускає організацію з'єднань "багато точок - багато точок " (в іншому ці сервіси цілком аналогічні). До переваг ERMS слід віднести можливість використання одного високошвидкісного фізичного інтерфейсу для декількох логічних зеднань, що спрощує адміністрування й зменшує витрати на користувацькі інтерфейси (UNІ). Крім того, немає необхідності в керуванні кожним віртуальним з'єднанням окремо (що має місце у випадку ERS).
ERMS може застосовуватися при підключенні філій до корпоративної мережі в конфігурації з розприділеним доступом, при побудові экстрамереж і забезпеченні виходу в мережу ІSP з декількох територіально віддалених офісів.

Ethernet Wіre Servіce (EWS) аналогічний сервісу виділених ліній. Цього разу для формування з'єднань "точка - точка" можуть використовуватися не тільки маршрутизатори й хост - комп'ютери, але й мости. Самі з'єднання є фізичними. Сервіс EWS гарантує доставку трафіка користувачу в незмінному вигляді, і є відмінним рішенням для об'єднання декількох офісів у загальне спільне мережне середовище.

Ethernet Multіpoіnt Servіce (EMS) - аналог сервісу багаточисельних з'єднань між ЛМ Ethernet, реалізований у глобальних мережах. EMS передбачає встановлення єдиного з'єднання між двома групами пристроїв. Передача пакетів користувачу здійснюється на підставі Mac-адреси; широкомовні й багатоадресні пакети транслюються на всі пристрої, за винятком джерела. Трафік також передається адресату без перетворень. Основна область застосування EMS - об'єднання декількох кампусних мереж з використанням клієнтських маршрутизаторів.


09.11.2012

Зміна номеру телефону

Шановні клієнти! Просимо звернути увагу, що телефон підприємства "Візор" змінився на (0332) 29 29 58. Також доступний мобільний номер: (050) 438 25 91

17.02.2012

Підприємство "Візор" розпочало впровадження системи "МАК" у громадському транспорті м. Рівне . Система використовує бортове обладнання на базі смартфона МТС 916 та програми "С-МАК" (смарт МАК).

02.01.2012

Нова розробка програми «С-МАК»

Підприємство Візор впровадило нову розробку програми «С-МАК» (смарт МАК), яка призначена для встановлення на смартфони та планшети з операційною системою Android. Це дозволить використати цілу лінійку обладнання, такого як: http://www.mts.com.ua/rus/telephone_916.php, http://flytouch.com.ua/ для GPS моніторингу та керування громадським транспортом в якості Пульта водія, яке використовується як тач-скрін екран пристрою.

Архів новин >>>


Copyright © 2005-2011 Веб-студія "Терен"