Музика Радіо Погода Файлообмін Сервер Телеконференцій Фільми Чат Форум Ігри
Фото Робота WI-FI IP-телебачення Веб-камери IP-телефонія Веб-пошта Бібліотека портал Світязь


Сьогодні існує досить багато механізмів безпеки мережі. Ми зупинимося на найбільш вживаних.

1. Захист на базі VLAN
Це простий варіант організації віртуальної LAN (локальної мережі - ЛМ). Використання VLAN забезпечує найвищий рівень керованості й безпеки. Пристрої зв'язуються у віртуальні мережі на основі портів комутатора, до яких ці пристрої фізично підключені. Пакети від абонента не виходять за межі відповідної VLAN і є повністю захищеними від небіжаного втручання.

2. Захист на базі фіксування MAC-адрес
Фіксування MАС-адрес надає можливість "прив'язати" MАС-адресу до окремого порта комутатора, до якого під'єднане абонентське обладнання. Для одержання доступу до мережі абонентський пристрій повинен мати MAC-адресу, відомий комутатору.

3. Захист на мережевому рівні
Віртуальні ЛМ мережевого рівня (VPN) дозволяють об'єднати віддалені офіси в єдину захищену корпоративну мережу з повним спектром телекомунікаційних послуг і з гарантованим якісним обслуговуванням. Для захисту віртуальної ЛМ використовують стійки до взлому алгоритми криптування.

4. Аутентифікація сервером RADіUS
Для керування доступом у мережі клієнт взаємодіє із сервером RADіUS. При цьому клієнт повинен ввести свої: системне ім'я і пароль. У такий спосіб аутентифікується сам кліент мережі, а не його пристрій, що дозволяє забезпечувати мобільність клієнтів і вирішує проблему з можливим розкриттям загального ключа у випадку крадіжки чи втрати клієнтського пристрою. Використання складних паролів із сервером RADіUS забезпечує досить високий рівень електронної безпеки.

5. FireWall
До переліку методів захисту варто додати міжмережевий екран (брандмауер або FireWall). За його допомогою реалізується захист на протокольному рівні. Таким чином абонент, який знаходиться за FireWall-ом, є належним чином захищеним від небезпечної активності в Інтернеті (віруси, атаки зловмисників). FireWall також може бути встановлений і на стороні абонента.


09.11.2012

Зміна номеру телефону

Шановні клієнти! Просимо звернути увагу, що телефон підприємства "Візор" змінився на (0332) 29 29 58. Також доступний мобільний номер: (050) 438 25 91

17.02.2012

Підприємство "Візор" розпочало впровадження системи "МАК" у громадському транспорті м. Рівне . Система використовує бортове обладнання на базі смартфона МТС 916 та програми "С-МАК" (смарт МАК).

02.01.2012

Нова розробка програми «С-МАК»

Підприємство Візор впровадило нову розробку програми «С-МАК» (смарт МАК), яка призначена для встановлення на смартфони та планшети з операційною системою Android. Це дозволить використати цілу лінійку обладнання, такого як: http://www.mts.com.ua/rus/telephone_916.php, http://flytouch.com.ua/ для GPS моніторингу та керування громадським транспортом в якості Пульта водія, яке використовується як тач-скрін екран пристрою.

Архів новин >>>


Copyright © 2005-2011 Веб-студія "Терен"