Музика Радіо Погода Файлообмін Сервер Телеконференцій Фільми Чат Форум Ігри
Фото Робота WI-FI IP-телебачення Веб-камери IP-телефонія Веб-пошта Бібліотека портал Світязь


Луцька оптоволоконна мережа - "СвітLAN".
- Світ... - початок слова "світло-волоконні" (опто-волоконні) канали зв'язку.
- Світ... - слово, в значенні "Тлумачного словника" В. Даля - всі люди, рід людський; || наша земля, земна куля.
- LAN - (Local Area Network - (з англ. "локальна мережа"), яка об'єднує внутрішні (локальні) мережі та окремі комп'ютери, або інші пристрої прийому-передачі даних.
СвітLAN - Світ локальних мереж - Metropolitan Ethernet Network, MEN

Ethernet у вогнях міста Луцька

З 19.05.2005 отримав друге дихання бізнес-проект мережі "СвітLAN". Старт був даний ще в минулому столітті, 20 травня 1998 р., впровадженням ЛУЦЬКОЇ МЕРЕЖІ за технологією "домашніх мереж" під'єднанням першого клієнта - редакцію газети "Волинь".
Мережа "на ім'я" Ethernet бере початок від 22 травня 1973 р., коли Боб Меткалф представив до захисту докторську дисертацію, у якій зробив опис мережі для роботи в кампусі гавайського університету Алоха. Перша мережа Ethernet, створена Бобом Меткалфом i Девiдом Богсом у дослiдницькому центрi фiрми Xerox, працювала зi швидкiстю 2,944 Мбiт/с i з'єднувала один з одним два комп'ютери. Цi комп'ютери мали власнi iмена "Майкельсон" i "Морлi" - на честь двох учених (Michelson i Morley) XIX столiття, які довели, що "ефiру" (ether) не iснує. Більш ніж за 32 роки специфікації мережі змінються із неймовірною швидкістю.

Луцька мережа "СвітLAN" за 7 років свого існування, підтвердила вірність у виборі технологій для міських мереж: без варіантів - Ethernet, причому не тільки в силу простоти цього протоколу і різноманітності недорогого обладнання, але й через значне збільшення пропускної здатності (з 10 Мбіт/с до 10 Гбіт/с) - на три порядки. Треба відзначити, що зростання швидкодії триває. Якщо вірити обіцянкам виробників, уже в найближчий час пропускна здатність мереж Ethernet може сягнути 40 Гбіт/с, а в більш віддаленій перспективі - подолати 100- гігабітний рубіж.

Переваги цієї технології, які забезпечили їй призначення на посаду головного засобу транспортування й комутації трафіка в міських мережах, дозволяє реалізувати єдиний наскрізний (end-to-end) транспорт, що обіцяє додаткову економію на конверторах протоколів. У результаті, технологія Ethernet стала сприйматися як зручний та ефективний інструмент швидкого виходу на ринок нових сервісів, що допускає численні градації їхніх параметрів та управління якістю QoS. Останнє твердження може викликати деякий подив, але треба мати на увазі, що Ethernet у своєму сучасному вигляді має не так багато спільного з технологією, запропонованою Меткалфом в 1973 році.

Багато світових операторів використовують ці технології, так оператор Rockefeller Group Telecommunіcatіons Servіces побудував аналогічну мережу в Нью-Йорку, а фірма Verіzon ввела в експлуатацію мережу Metro Ethernet у Лас-Вегасі. Подібні мережі з'явилися й у Європі. Fastweb пропонує на їхній базі послуги доступу до Іnternet, ІP-телефонії й ІP-відео в ряді міст Італії.

Поряд з Ethernet, Меткалф заснував компанію 3Com і передбачив закономірність, яка згодом отримала назву "закон Меткалфа". Цінність мережі підвищується у квадратичній пропорції відносно кількості вузлів у цій мережі. Щоразу, коли кількість вузлів в Інтернеті подвоюється, цінність цієї мережі збільшується в чотири рази. Телефонна мережа пройшла період експонентного росту. Зараз цей період проходить Інтернет.

А от ще одне передбачення: на думку Меткалфа найбільшою подією, що випливає, стане поява Відеоінтернету. Як наслідок, через 5-8 років обсяги відеотрафіка перевищать обсяги трафіка голосу й даних разом узятих. Звичні нам сайти перетворяться у відео- і телестудії, а відеоконференц- зв'язок стане повсякденним.
Враховуючи революційні зміни в технологіях розвитку, мережа "СвітLAN" потребувала корінної перебудови і 30.07.2005р. ми завершили в Луцьку будівництво і здали в комерційну експлуатацію перше кільце високошвидкісної оптоволоконної мережі (Metropolitan Ethernet Network, MEN) на базі Gigabit Ethernet.

Кільце мережі включае в себе 170 вузлів доступу, розміщених в бізнес-центрі м. Луцька. На початковому етапі пропускна здатність магістральної оптичної мережі Gigabit Ethernet складає 5 Гбіт/с і у випадку необхідності може бути збільшена до 10 Гбіт/с. і більше.

Анонсована перша послуга по новій мережі "СвітLAN": - "Віртуальний приватний LAN", який забезпечує високошвидкісний обмін данними на швидкостях до 100 Мбіт/с (в подальшому до 1 Гбіт/с) між двома і більше офісами клієнта. Ціни помірні - на рівні 150 гривень в місяць за 1Мбіт/с, при цьому сюди включені віртуальний хостинг на нашому сервері, поштова скринька і 500 Мбайт дискового простору.

Ми запроваджуємо лозунги:
- 100Мбіт/с в кожну квартиру !!!
- 1 Гбіт/с. в кожен офіс !!!

До 1 червня 2009 року триває акція:
- під'єднання клієнтів безкоштовне;
Три інші мережні кільця планується здати в експлуатацію
1 червня 2009 року.

Приймаються замовлення на під'єднання. Роботи виконуються після оформлення заявок.


09.11.2012

Зміна номеру телефону

Шановні клієнти! Просимо звернути увагу, що телефон підприємства "Візор" змінився на (0332) 29 29 58. Також доступний мобільний номер: (050) 438 25 91

17.02.2012

Підприємство "Візор" розпочало впровадження системи "МАК" у громадському транспорті м. Рівне . Система використовує бортове обладнання на базі смартфона МТС 916 та програми "С-МАК" (смарт МАК).

02.01.2012

Нова розробка програми «С-МАК»

Підприємство Візор впровадило нову розробку програми «С-МАК» (смарт МАК), яка призначена для встановлення на смартфони та планшети з операційною системою Android. Це дозволить використати цілу лінійку обладнання, такого як: http://www.mts.com.ua/rus/telephone_916.php, http://flytouch.com.ua/ для GPS моніторингу та керування громадським транспортом в якості Пульта водія, яке використовується як тач-скрін екран пристрою.

Архів новин >>>


Copyright © 2005-2011 Веб-студія "Терен"