Музика Радіо Погода Файлообмін Сервер Телеконференцій Фільми Чат Форум Ігри
Фото Робота WI-FI IP-телебачення Веб-камери IP-телефонія Веб-пошта Бібліотека портал Світязь


Протягом XX-го сторіччя технології зв'язку постійно змінювалися. Спершу телефонний зв'язок був провідним, а телебачення - ефірним. Пізніше на заміну прийшли безпровідні сотові мережі та кабельне телебачення.

На початку XXI-го сторіччя від зв'язку знову чекають кардинальних змін, цього разу на основі технології комутації пакетів. ІР-телефонія вже давно використовується як економічна альтернатива зв'язку на великих відстанях.
Тепер черга ІР-телебачення перевтілитись з лабораторної іграшки для інженерів-ентузіастів в перспективний напрямок розвитку індустрії розваг.

Девіз сьогодення - "Все через ІР"

Ми пропонуємо абонентам мережі СвітLAN сервіс "Візор-TV", побудований на технології передачі зображення по ІР-мережі. Віднині перегляд улюблених телепрограм можливий, як через Ваш персональний комп'ютер, так і через Ваш звичайний телевізор.
Достатньо просто під'єднатися до мережі СвітLAN, провести відповідне налаштування - і Ви отримаєте новий сервіс "Візор-TV", один із перших на Україні зданий в експлуатацію.

Кваліфіковані спеціалісти підприємства "Візор" впровадили його в життя для Вас, наших користувачів.
"Візор-TV" буде постійно розвиватися та вдосконалюватися. Ми надаємо Вам ІР-телебачення як інтегровану послугу, а не як альтернативу кабельному чи супутниковому телебаченню і вважаємо це стратегічно важливим.

Хотілося б відзначити, що лише рік тому про подібні "дива" велися тільки розмови, а зараз підприємство "Візор" надає послугу ІР-телебачення в повному обсязі.
Ми бажаємо, щоб все більше жителів міста Луцька отримували сучасні, недорогі мультимедійні послуги та якісний Інтернет. Ми впроваджуємо в нашій країні сервіси на рівні європейських, а, можливо, і на крок попереду Європи. Чим ми гірші?

Незабаром ми зможемо забезпечити під'єднання до мережі в усіх основних районах міста (33-ій та 40-ий квартали, район ДПЗ та вокзалу, центр міста).
Чекаємо Ваших замовлень на під'єднання.

Заповнені і відіслані Вами замовлення проходять обробку та аналіз і згідно цього формується наряд на роботи. Час виконання робіт попередньо узгоджується за вказаними Вами телефонами.
Ми раді, що сервіс "Візор-TV" знайшов своїх активних користувачів.
На нас рівняеться країна, місто, ми є законодавцями моди телекомунікацій.


09.11.2012

Зміна номеру телефону

Шановні клієнти! Просимо звернути увагу, що телефон підприємства "Візор" змінився на (0332) 29 29 58. Також доступний мобільний номер: (050) 438 25 91

17.02.2012

Підприємство "Візор" розпочало впровадження системи "МАК" у громадському транспорті м. Рівне . Система використовує бортове обладнання на базі смартфона МТС 916 та програми "С-МАК" (смарт МАК).

02.01.2012

Нова розробка програми «С-МАК»

Підприємство Візор впровадило нову розробку програми «С-МАК» (смарт МАК), яка призначена для встановлення на смартфони та планшети з операційною системою Android. Це дозволить використати цілу лінійку обладнання, такого як: http://www.mts.com.ua/rus/telephone_916.php, http://flytouch.com.ua/ для GPS моніторингу та керування громадським транспортом в якості Пульта водія, яке використовується як тач-скрін екран пристрою.

Архів новин >>>


Copyright © 2005-2011 Веб-студія "Терен"