Музика Радіо Погода Файлообмін Сервер Телеконференцій Фільми Чат Форум Ігри
Фото Робота WI-FI IP-телебачення Веб-камери IP-телефонія Веб-пошта Бібліотека портал Світязь

25.06.08 збудована і введена в експлуатацію цифрова телекомунікаційна платформа на базі цифрової опорної АТС і програмного комутатора VoIP трафіка.

Відповідно ми вводимо в дію нові послуги : місцевого, міжміського та міжнародного цифрового телефонного зв'язку та послуги ІР-телефонії з видачою номера телефону. Ми маємо відповідні ліцензії, видані Національною комісією з питань регулювання зв'язку України, які дозволяють надавати повний спектр телекомунікаційних послуг для жителів м. Луцька, Волині та інших областей України.

Суттєво розширився спектр послуг і для існуючих абонентів мереж СвітLAN та ВізорNET та інших типів під'єднання. Користувачі мережі Інтернет можуть отримати в нас номер телефону і користуватися послугами телефонії та ІР-телефонії (можна і без виділення номеру телефона). Користування послугами ІР-телефонії можливе також з телефонів інших опраторів зв'язку (Уктрелекому, МТС та інших), використавши наш багатоканальний номер телефону.

Інтегрований спектр послуг

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ VITEL


09.11.2012

Зміна номеру телефону

Шановні клієнти! Просимо звернути увагу, що телефон підприємства "Візор" змінився на (0332) 29 29 58. Також доступний мобільний номер: (050) 438 25 91

17.02.2012

Підприємство "Візор" розпочало впровадження системи "МАК" у громадському транспорті м. Рівне . Система використовує бортове обладнання на базі смартфона МТС 916 та програми "С-МАК" (смарт МАК).

02.01.2012

Нова розробка програми «С-МАК»

Підприємство Візор впровадило нову розробку програми «С-МАК» (смарт МАК), яка призначена для встановлення на смартфони та планшети з операційною системою Android. Це дозволить використати цілу лінійку обладнання, такого як: http://www.mts.com.ua/rus/telephone_916.php, http://flytouch.com.ua/ для GPS моніторингу та керування громадським транспортом в якості Пульта водія, яке використовується як тач-скрін екран пристрою.

Архів новин >>>


Copyright © 2005-2011 Веб-студія "Терен"