Музика Радіо Погода Файлообмін Сервер Телеконференцій Фільми Чат Форум Ігри
Фото Робота WI-FI IP-телебачення Веб-камери IP-телефонія Веб-пошта Бібліотека портал Світязь


Ми пропонуємо ідеальне рішення по підключенню для приватних осіб і компаній. Процедура підключення гранично проста й займає від 3 робочих днів - якщо у Вашому будинку вже виконані всі необхідні монтажні роботи, і не більше 10 робочих днів - у іншому випадку. Більш докладно Вам буде розказано після того як Ви розмістите заявку на під'єднання Оформити заявку або передзвонете за телефоном 288-888 з вказівкою своїх: імені, прізвища, адреси й номера контактного телефону, або підїхати за адресою: вул. Потебні 50, Підприємство Візор.

Фахівці прибудуть у заздалегідь домовлений час. Після виконання робіт вони встановлять (при необхідності) у Ваш комп'ютер мережну карту, налагодять програмне забезпечення броузера, електронної пошти й новин - і, нарешті, продемонструють Вам роботу системи. Вам залишається тільки оформити з нами договір на обслуговування й оплатити роботу кабельщиків, як правило, сума оплати менша від вартості звичайного модему (30 - 200 грн.).

Договір про надання послуг по підключенню та доступу до мережі СвітLAN


09.11.2012

Зміна номеру телефону

Шановні клієнти! Просимо звернути увагу, що телефон підприємства "Візор" змінився на (0332) 29 29 58. Також доступний мобільний номер: (050) 438 25 91

17.02.2012

Підприємство "Візор" розпочало впровадження системи "МАК" у громадському транспорті м. Рівне . Система використовує бортове обладнання на базі смартфона МТС 916 та програми "С-МАК" (смарт МАК).

02.01.2012

Нова розробка програми «С-МАК»

Підприємство Візор впровадило нову розробку програми «С-МАК» (смарт МАК), яка призначена для встановлення на смартфони та планшети з операційною системою Android. Це дозволить використати цілу лінійку обладнання, такого як: http://www.mts.com.ua/rus/telephone_916.php, http://flytouch.com.ua/ для GPS моніторингу та керування громадським транспортом в якості Пульта водія, яке використовується як тач-скрін екран пристрою.

Архів новин >>>


Copyright © 2005-2011 Веб-студія "Терен"