Музика Радіо Погода Файлообмін Сервер Телеконференцій Фільми Чат Форум Ігри
Фото Робота WI-FI IP-телебачення Веб-камери IP-телефонія Веб-пошта Бібліотека портал Світязь

Сертифікація і навчання

Мережа СвітLAN є сучасним технічним об'єктом високого ступеня складності. Для правильної її побудови необхідно знати як вимоги міжнародних стандартів, так і вимоги компанії- виробника конкретного обладнання. Для забезпечення якісного виконання робіт з інсталяції мережі усім інсталяторам рекомендується пройти навчання в учбових центрах.

Наші спеціалісти отримали необхідні знання й навички для проектування й побудови мідної й оптичної СКС Cornіng, а також одержали можливість надання системної гарантії на 25 років від виробника по програмі EWP (Extended Warranty Program).


09.11.2012

Зміна номеру телефону

Шановні клієнти! Просимо звернути увагу, що телефон підприємства "Візор" змінився на (0332) 29 29 58. Також доступний мобільний номер: (050) 438 25 91

17.02.2012

Підприємство "Візор" розпочало впровадження системи "МАК" у громадському транспорті м. Рівне . Система використовує бортове обладнання на базі смартфона МТС 916 та програми "С-МАК" (смарт МАК).

02.01.2012

Нова розробка програми «С-МАК»

Підприємство Візор впровадило нову розробку програми «С-МАК» (смарт МАК), яка призначена для встановлення на смартфони та планшети з операційною системою Android. Це дозволить використати цілу лінійку обладнання, такого як: http://www.mts.com.ua/rus/telephone_916.php, http://flytouch.com.ua/ для GPS моніторингу та керування громадським транспортом в якості Пульта водія, яке використовується як тач-скрін екран пристрою.

Архів новин >>>


Copyright © 2005-2011 Веб-студія "Терен"